1% podatku dla Fundacji:
Możesz wspomóc nas w naszej działalności przekazując 1% swojego podatku na konto Fundacji. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, oznacza to, że: możesz wspomóc naszą działalność wpłacając równowartość 1% swojego podatku na konto Fundacji. Oznacza to również to, iż prowadzimy przejrzystą księgowość - rozliczamy się z każdej powierzonej nam złotówki.
W corocznym raporcie zamieszczamy obok sprawozdania z prowadzonych działań, także rozliczenie finansowe prowadzonych przez nas projektów.

Jak to zrobić:
Od 2007 roku procedura przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego jest jeszcze łatwiejsza.
Wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28):

1. W rubryce "Nazwa OPP" należy wpisać: "Fundacja Na Rzecz Pomocy Niepełnosprawnym Wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Nowym Targu".
2. W rubryce "Numer KRS" należy podać numer: 0000108548.
3. W rubryce "Wnioskowana kwota" należy wpisać kwotę, którą chcemy przekazać Fundacji, jednak nie większą niż 1% podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!